tesis imkanları

Sürekli aynı egzersizleri yapmaktan sıkıldınız mı?

bizde, fit olmak için çok seçeneğiniz var

Fitness’ın ayrılmaz parçası Cardio için yalnızca koşu bantlarına mahkum değilsiniz. Koşu bantlarının yanında, merdivenler, eliptik, stepper, yatay ve dikey bisikletlerimiz de bulunmaktadır. Bunların dışında yine yağ yakımını gerçekleştirebileceğiniz Spinning ve Zumba Grup derslerine de katılabilirsiniz.

Tüm kas gruplarınızı çalıştırabilmek için birçok alet salonumuzda mevcut. Tüm teknik bilgileri sayfanın ilerleyen bölümünde bulabilirsiniz.

Canınızın yoğun egzersiz yapmak istemediği bir günde misiniz? O zaman yüzerek hem egzersizinizi aksatmamış olur, hem de stres atabilirsiniz. Havuzumuz her zaman hizmetinizde. Havuzla ilgili detaylı bilgi de sayfanın devamında.

 

Salonumuzdaki aletler

Salonumuzda vücudunuzdaki tüm kas gruplarını çalıştırabileceğiniz 60’dan fazla alet bulunmaktadır.

Siz üyelerimize ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel programlar yazmaktayız. Kilo alma, kilo verme, sıkılaşma ve form koruma gibi amaca uygun ve size özel programı ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız.

Cardio

Salonumuzda Cardio çalışmalarınız için diğer salonlarda bulunmayan farklı seçenekler bulunduğu gibi koşu bandı gibi her salonda bulunan aletler de sıradan değil, daha iyi sonuçlar alabilmeniz için özenle seçilmiş aletlerdir.

Koşu bantlarımız dağa tırmanış moduna sahiptir. Standart koşu bantları %15 eğime sahipken, bizim koşu bantlarımız %30 eğime sahiptir. Bu da kalça ve bacak kaslarınızın daha iyi sıkılaşmasına ve daha fazla şeker yakmasına sebep olur. Böylelikle daha hızlı yağ yakımı gerçekleşir.

Salonumuzdaki koşu bantlarında yapılan 30 dakikalık bir kardiyo çalışması, standart koşu bandı ile yapacağınız 1 saatlik çalışmaya bedeldir.

Havuz

Caroline Fitness Club Havuzu

yüzerek fit kal

Havuzlu bir spor salonuna üye olmaktan daha güzeli, bizimki gibi endişe duymadan tadını çıkarabileceğiniz bir havuzu olan bir spor salonuna üye olmaktır.

En kirli denizler bile en temiz havuzlara her zaman tercih edilmiştir. Biz bu durumu değiştiriyoruz. Havuzumuz çapının tam 2 katı kapasiteye sahip bir arıtma sistemi ile temizlenmektedir. PH ve klor el ile değil, bir cihaz eşliğinde kontrollü bir şekilde havuza karıştırılmaktadır. Ve en önemlisi, son olarak ultraviyole ışınlarından geçerek devirdaim yapılmaktadır.

Kartal'da havuzlu Spor Salonu Caroline.

Boyutlar

Caroline Fitness Club havuzu 15 metre uzunluğunda, 5 metre genişliğindedir. Havuzumuzun derinliği ise 1,55 metredir.

hijyen

Havuzumuzun temizlenmesi için kullanılan özel sistem ve onaylar hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

haftanın her günü spor yap

Yaz dönemi

hafta içi

10:00 - 23:00

CUMARTESİ

10:00 - 20:00

PAZAR

10:00 - 18:00

KIŞ DÖNEMİ

HAFTA İÇİ

10:00 - 23:00

CUMARTESİ

10:00 - 20:00

PAZAR

10:00 - 18:00

Ne Ödeyeceğinizi Bilin

Caroline Fitness Club’da üyelik sonrasında tesisin tüm imkanlarından ücretsiz yararlandığınız gibi antrenörlerimizin size özel hazırladığı çalışma programları, beslenme programları ve antrenör eşliğinde antrenman yapmak için de hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz. Üyelik fiyatına dahil olmayan sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız.

bAŞARI BİR GÜNDE GELMEZ

HERGÜN, YILMADAN ÇALIŞ. BAŞARACAKSIN!

Bugün bize Katılmak İçin Harika Bir Gün,

Seni Arayalım mı?

Bilgilerini bize Gönder